Žijeme v České republice, ve státě uprostřed evropského kontinentu. V srdci mnohamiliónového společenství, jímž už několik desetiletí je Evropská unie. Přes všechny nešvary a zakopnutí je ambicí tohoto společenství být právním prostorem. Právo pak není nic jiného, než pravidla, podle kterých by se měl v ideálním případě chovat každý, aby se tak vyhnul problémům a nechtěným komplikacím. Chování se v souladu se zákonem je předpokladem možnosti naplno užívat své svobody, uplatňovat kreativitu, dosahovat prosperity a brát se o vlastní štěstí.

SPERO MELIORA je konkrétní realizací myšlenek advokátů a daňových poradců, jež se potkali ve stejném čase a na stejném místě. Jsme lidé, jež věří, že vlastní štěstí je možné dosáhnout jedině pomocí druhým. Proto lidem ve svém okolí chceme nabídnout pomoc tím, co umíme. Je to poradenství v oblasti práva, daní, účetnictví, mezd a dotací.

Máme rádi aktivní a inspirativní lidi. Vítány jsou obchodní společnosti s jasnou vizí pracující na svém vlastním úspěchu. Chceme být partnery pro všechny ty, jež se s námi shodují v pohledu na svět. Pro ty, jež se nebojí vzít svůj život do vlastních rukou a nebojí se kráčet za svými sny. Vítán je každý, kdo je na své cestě konfrontován s jakýmkoliv problémem nebo komplikací v oblasti práva, daní, účetnictví a mezd a každý, kdo zvažuje financování svých projektů formou dotací z Evropské unie.

Staňte se součástí SPERO MELIORA, světa, jehož prostřednictvím dokážeme skutečný svět proměnit k lepšímu.

Společně doufáme. Společně usilujeme. Společně měníme. Společně chráníme.

A nikdy nepřestáváme.

SPERO MELIORA

„aspire to greater things“